שאלות ותשובות בנושא תרמו-האוס:

מה זה תרמו-האוס ?

תחת השם תרמו-האוס אנחנו מציעים מספר פתרונות ושיטות בניה ירוקה לבידוד תרמי מושלם של בתים חדשים וישנים, תוך שימוש בחומרי הבידוד הטובים ביותר בעלי תו תקן ישראלי ואירופאי למניעת בריחת חום וקור מהבית תוך יצור של מעטפת תרמית מושלמת, חברת גולמט גאה להיות החברה הראשונה בארץ שמציאה פתרון מלא ומושלם לבידוד תרמי של הבית.

כיצד יוצרים בידוד לקירות חיצוניים עם שיטת תרמו-האוס ?

ראשית להדביק את לוחות הבידוד לקיר בעזרת חומר הדבקה מתאים (וובר –תרם 310 ), לאחר מכן יש לעגן את לוחות הבידוד לקיר בעזרת עוגני הצמדה מתאימים, את החומר המודבק מכסים בשתי שכבות של וובר-תרם 320 ובין השכבות מטביעים בחומר את רשת ה”אינטרגלס”, לאחר יומיים ניתן לכסות את החומר בטיח מכל סוג שהוא, העבודה חייבת להיעשות ע”י בעל מקצוע מוסמך.

כיצד אני קונה מערכת בידוד קירות חיצוניים ?

את החומרים ניתן לקנות בכל מחסן חומרי בניה, את החומרים קונים לפי מטר בחבילה הכוללת בידוד, חומר הדבקה, עוגני הצמדה, רשת טיח, ושכבת כיסוי לבידוד, פינות ואביזרים מיוחדים יש לקנות בנפרד לפי הצורך.

באיזה חומר בידוד מומלץ להשתמש ?

אנחנו ממליצים להשתמש בלוחות צמר סלעים של חברת איזוקם\ISOVER המיובאים ע”י גולמט. צמר הסלעים של איזוקם הוא בעל תו תקן של מכון התקנים הישראלי ותו תקן ירוק של מכון התקנים הישראלי ,תו תקן אירופאי ובעל תעודת התאמה לתו התקן האמריקאי.

מה נותן לי בידוד בשיטת תרמו-האוס ?

מחקרים שנעשו בעולם הוכיחו כי בידוד חוץ נכון של הבית, כולל מערכת חיפוי חיצוני למבנים קיימים, יכול להביא להפחתה של עד 80% בהוצאות על חימום וקירור בבתים פרטיים ובבתים משותפים וכמו כן יכול להביא להפחתה משמעותית בפליטת גזי חממה כתוצאה מקיטון השימוש בחשמל גז או נפט לחימום וקירור. בניה ירוקה במיטבה.

האם השיטה כבר מיושמת במקומות שונים בעולם והאם יש לה תו תקן ?

השיטה היא חוק כיום באירופה, מיושמת בכל מדינות האיחוד האירופאי ומתאימה לתקן ETAG 004 האירופאי(EOTA ).

אני אדריכל שרוצה לשלב את המערכת במפרטים שאני מגיש. כיצד אדע מה לעשות ?

חברת גולמט עורכת כנסים והשתלמויות טכניות בנושא המערכת אם אתה מעוניין להשתתף אנא השאר פרטים באתר או צור איתנו קשר לשמירת מקום בסמינר הקרוב.

אני איש טיח שקיבל בקשה לבצע התקנה של תרמו האוס. כיצד אדע מה לעשות ?

חברת גולמט עורכת השתלמויות מקצועיות לאנשי מקצוע, צור איתנו קשר בהקדם לשמירת מקום בהשתלמות הבאה של בניה ירוקה פתרונות בניה מהפכניים.