תרמו האוס – מערכת בידוד לקירות חיצוניים

חברת גולמט שהיא כיום החברה המובילה בישראל בתחום חומרי הבידוד והאקוסטיקה, גאה מאד להציג מערכת בידוד לקירות חיצוניים (ETICS).

שילוב בין החומרים המובילים של חברת ISOVER לבין חומרי הגמר של חברת WEBER ממשפחת SAINT GOBAIN יוצרים מערכת מושלמת לבידוד הקיר החיצוני של הבית תחת המוטו "איכות מוחלטת, שרות מלא מקיר לקיר, ופתרון ייחודי".

מערכת תרמו האוס היא כיום היחידה מסוגה בישראל ונחשבת למערכת האמינה ביותר בשוק הבניה הירוקה בישראל.

מדוע מערכת בידוד לקירות חיצוניים של הבית היא חיונית?

כמעט בלתי ניתן למנוע גשרים תרמיים על ידי ביצוע בידוד מבנים פנימי בתוך מחיצות. לעומת זאת התקנת בידוד חיצוני למבנה מספקת את האופציה ליצירת עטיפת בידוד מוחלטת המכסה את כל שטח הבניין. בכך אנו מונעים את כל הגשרים התרמיים בבניין ומקבלים את הפתרון הטרמי הטוב ביותר. כך אנו מביאים לידי נוחות המרבית בבית וצורכים כמות מינימלית של אנרגיה. יתרה מזאת, מערכת תרמו-האוס מונעת את תופעת ההתכווצות וההתרחבות של קירות הבית הנוצרת בגלל שינויי טמפרטורה, ולכן המערכת מונעת היווצרות סדקים בקירות ומאריכה משמעותית את אורך חייו של המבנה. לאור מה שתואר כאן ברורה מאד החשיבות של מערכת בידוד לקירות חיצוניים.

מערכת תרמו-האוס

פתרון שאתם יכולים להרשות לעצמכם : מערכת טרמוהאוס מחזירה את ההשקעה בזמן קצר ביותר ועשוייה להביא לחסכון של עד כ- 60% בצריכת האנרגיה בבית. לזה נוכל לקרוא בניה ירוקה.

פתרון מקצועי לטווח ארוך: מאחר והמערכת מגינה על הקיר החיצוני של הבניין לא נדרש לבצע בקיר החיצוני תיקונים כלשהם לאורך שנים רבות.

פתרון בטוח : מונע גשרים תרמיים סביב כל הבניין ובנקודות קריטיות שבידוד פנימי לא עוזר בטיפול בהן.

פתרון מלא ומקיף: כל האלמנטיים במערכת טרמוהאוס תוכננו כך שיעבדו בהרמוניה מלאה האחד עם השני, המערכת נותנת פתרון מלא לכל פרט בבניין.

פתרון דקורטיבי: המערכת נותנת ערך מוסף לבנין על ידי יצירת מראה דקורטיבי אחיד ויפה לכל אורך הקיר החיצוני של הבניין.

פתרון בריא וידידותי לסביבה ברוח הבניה הירוקה : המערכת מסייעת למנוע זיהום אוויר ושומרת על האיזון האקולוגי.